שעות פעילות

א-ה: 8 עד 16
ו: בתיאום מראש

חייגו אלינו

04-6589618

העברת טסט לרכב

כיצד מתבצעת העברת טסט לרכב?

העברת טסט לרכב או בשמה הרשמי – "מבחן רישוי", מתבצעת פעם בשנה לרוב הרכבים, ופעם בשנתיים לרכבים ישנים מאוד (20 שנה או יותר על הכביש). הטסט השנתי הוא דרכה של המדינה לשמור על תקינות הרכבים בכביש, באמצעות מעבר של סדרת בדיקות שבוחנות את הרכב ומערכותיו במכון בידוק רשמי מטעם המדינה. בטסט עצמו מתבצת בחינות של מערכות הבלמים והצמיגים, אך גם נבדקים פרטים כמו האם בעלי הרכב מחזיק ברכבו  ווסט צהוב, צמיג חלופי ומסמכים הכרחיים שעליהם אפשר לקרוא בפירוט בדף הרלוונטי של משרד הרישוי

אז מה תפקיד המוסך? אם אתם בטוחים שכל המערכות ברכבם  תקינות, אין למעשה צורך בהכנה מוקדמת במוסך לקראת הטסט. הבעיה היא שאם תכשלו במבחן הרישוי, תאלצו גם לתקן את הליקויים שנמצאו, גם לשלם שוב את אגרת הרישוי, ובקיצור לבזבז הרבה מאד זמן. אז מה עושים? מכינים את הרכב לטסט במוסך מורשה לפני ביצוע המבחן עצמו. פירוט נרחב על כל התהליך ניתן למצוא במאמר שלנו על הכנה לטסט.

איך מכינים את הרכב במוסך לקראת הטסט?

הבדיקות שמתבצעות במהלך הטסט אינן סודיות, ולמכונאים מיומנים כבר יש הכרה איתן. לכן, במוסך יבצעו לרכב את אותן הבדיקות שמתבצעות בטסט עצמו, ויתקנו את הליקויים לקראת המבחן האמיתי. למען שקיפות מלאה חשוב להדגיש שלא כל רכב יכול לעבור טסט. ישנן רכבים ישנים מדי או כאלו שעברו תאונה חמורה שפשוט לא ראויים להיות על הכביש ומהווים סכנה לנהג ולסביבתו. אי לכך, אף מכונאי הגון אינו יכול להתחייב שהכנת הרכב אצלו מבטיחה הצלחה במבחן הרישוי. הישמרו מאותם מכונאים, שכן קיים סיכוי סביר שישלחו אתכם לבצע טסט בידיעה שתכשלו ותצטרכו לחזור אליהם לתיקונים נוספים. 

כמה עולה הכנה לטסט?

כמובן שאיננו יכולים לדבר בשביל מוסכים אחרים, אבל במוסך קיבוץ מרחביה הבדיקות לטסט הן חינמיות לגמרי. תשלום יתבצע רק עבור תיקון התקלות שיימצאו. 

שירותים נוספים שאנו מציעים במסגרת הכנת הרכב לטסט

בנוסף לבדיקה חינמית של הרכב ותיקון התקלות, אנו מציעים ללקוחתינו לחסוך זמן יקר ולתת לנו להעביר את רכבם טסט. באמצעות חתימה על מסמך יפויי כוח ותעודת הזהות של בעל הרכב, אנו יכולים לגשת למכון הבידוק ולבצע את התהליך בעצמנו מבלי חובת נוכחות של בעל/ת הרכב. אנו בטוחים שיש לכם דברים חשובים יותר לעשות. במידה והרכב לא יעבור את הטסט לאחר בדיקה שלנו, אנו מתחייבים להצעת מחיר מיוחדת לביצוע התיקונים. 

אילו רכבים אינו מכינים לטסטים?

המוסך שלנו מתמחה בהכנה והעברת טסטים של רכבים יפניים, קוראניים, אירופאיים ואמריקאים עד 3.5 טון. לפניכם הפירוט המלא:

מכוניות יפניות: הונדה, טויטה, מאזדה,  מיצובשי , ניסאן סובארו, דייהטסו וסוזוקי, איסוזו.

מכוניות קוראניות: קיה, יונדאי.

מכוניות אירופאית: פג'ו, פיאט, רנו, סיטרואן, וולוו, פולקסווגן סקודה אוקטביה, סיאט, אופל, דאצ'יה 

מכוניות אמריקאיות: שברולט, פורד, ג'יפ.

אם אתם בעלי רכב של אחד מהדגמים הללו – אנחנו המוסך בשבילכם. צרו איתנו קשר לתאם את הגעתכם למוסך

מה בודקים בהכנה לטסט ?
מה בודקים בהכנה לטסט ?
העברת טסט לרכב - לא כל רכב יכול לעבור
העברת טסט לרכב - לא כל רכב יכול לעבור
לוגו מוסך מורשה קיבוץ מרחביה