שעות פעילות

א-ה: 8 עד 16
ו: בתיאום מראש

חייגו אלינו

04-6589618

סיפורו של המוסך האמין והמומלץ ביותר בצפון - הסיפור של מוסך קיבוץ מרחביה

מוסך מורשה קיבוץ מרחביה

סיפורו של המוסך האמין והמומלץ בצפון - סיפורו של מוסך קיבוץ מרחביה

זה לקח הרבה זמן, 40 שנה כמעט, אבל כך הפכנו למוסך האמין והמומלץ בצפון. בסיפור למטה לא תמצאו שום סודות מקצוע, רק סיפור על אנשים שעובדים קשה, אוהבים את מה שהם עושים ואת הלקוחות שהם משרתים. זה כל הסיפור

למרות שזו הכותרת, האמינו לנו שלא נהפכנו למוסך האמין והמומלץ בצפון בין לילה. ממש לא. הסיפור של מוסך קיבוץ מרחביה מתחיל אי שם בסוף שנות ה-70, כאשר נפלה החלטה בקיבוץ הישן ליצור מקום אמין ומקצועי שבו חברי הקיבוץ יוכלו לתקן את רכבם. כיאה לקיבוץ "של פעם", היה צריך לבחור כמה חברים שייקחו אחריות על הפרוייקט. ואכן, למזלנו, אכן היו בקיבוץ כמה "משוגעים לדבר". כאלו שקוראים מגזיני רכב לפני השינה ולאחר מכן חולמים על מכוניות.

התחלנו 4… לפעמים היינו קצת יותר, לפעמים קצת פחות, אבל קיבלנו לשורותינו רק את אלה שמאוהבים ברכבים ובפאזלים. רגע, למה פאזלים אתם שואלים? כיאה למוסך של קיבוץ, לא היה מדובר אז על כסף או רכישת מקצוע. לא היה צורך בדברים האלה אז. היה מדובר על אהבה אמתית לפתירת בעיות במה שהיה בזמנו הטכנולוגיה החדישה ביותר. העובדים אמנם התחלפו, אבל העיקרון נותר זהה לאורך כל השנים: מוסך קיבוץ מרחביה יימצא את הבעיה ויציע את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר ללקוח.

היום, אחרי למעלה מ-4 עשורים של פתרון בעיות, אנחנו עדיין מקפידים להציע לכלל לקוחותינו רק את הפתרונות האיכותיים והיעילים ביותר. וזה כנראה סוד ההצלחה האמיתי שבזכותו יצא לנו שם של מוסך אמין עם צוות שאפשר לסמוך עליו. כך אנחנו ממשיכים להתחרב ולהגדיל את קהילת הלקוחות שלנו, גם אחרי כל כך הרבה שנים.

אנחנו לא מאמינים בקסמים זולים; לא מאמינים בתיקונים זמניים שיחזרו את הלקוח שבוע לאחר מכן עם תקלה חמורה עוד יותר; לא מאמינים בלפתוח את המנוע ולהגיד "מי עשה לך עבודה פה? צריך לשבור לו את הידיים והרגליים". אנחנו מאמינים בעצמנו, וזאת אומרת שאם יש לך בעיה ברכב, אנחנו נדע לתקן אותה.

אחרי 4 עשורים של פעילות, וכשהיד עוד נטויה, זו ההתחייבות שלנו לכם ואלו הדברים שתוכלו לצפות ממוסך קיבוץ מרחביה: שירות. איכות. אמינות. יש לנו מוניטין של מוסך אמין ומומלץ, ואנו מחוייבים לעצמנו, לעובדים קודמים – ויותר מכל, ללקוחותינו – לשמר מוניטין זה. 

על החתום, צוות המוסך: איתי, ארז, פועה וטומי