שעות פעילות

א-ה: 8 עד 16
ו: בתיאום מראש

חייגו אלינו

04-6589618

טיפול תקופתי לרכב

מה זה טיפול תקופתי לרכב?

הטיפול התקופתי לרכב הינו במובנים רבים גם הטיפול החשוב ביותר שתוכלו לתת לרכבם. מדובר למעשה בטיפול מניעה שנערך במועדים קבועים של מרחק – כלומר כמות הקילומטרים שהצטברה מאז הטיפול הקודם;  וזמן -מספר השנים שעברו בין טיפולים."טיפול עשרת אלפים", "טיפול 20 אלף", "טיפול החלפת שמנים" או "בדיקת מצתים" ודומיהם, הם כולם שמות של אותו טיפול שמתצבעת במועדים ובקני מידה משתנים. חשיבותו של הטיפול התקופתי נובעת מכך שההקפדה עליו תמנע בעיות הרבה יותר גדולות ויקרות בהמשך הדרך. 

איך יודעים מתי צריך לטפל? אם אתם לא יודעים לענות על שאלה זו, סימן שעבר יותר זמן מאז מהטיפול האחרון שלכם. גשו אלינו לבדיקה שגרתית, ואנחנו ניידע אתכם באמצעות מדבקה בדלת הרכב מתי הפעם הבאה שאתם צריכים לבוא לבדיקה. פירוט רחב יותר על טיפול רכב שגרתיים ניתן לקרוא במאמר כאן

באילו רכבים אנו מטפלים?

המוסך שלנו מתמחה בטיפול ברוב דגמי הרכב היפניים, האירופאיים והאמריקאים עד 3.5 טון. לפניכם הפירוט המלא:

מכוניות יפניות: הונדה, טויטה, מאזדה,  מיצובשי , ניסאן סובארו, דייהטסו וסוזוקי, איסוזו.

מכוניות קוראניות: קיה, יונדאי.

מכוניות אירופאית: פג'ו, פיאט, רנו, סיטרואן, וולוו, פולקסווגן סקודה אוקטביה, סיאט, אופל, דאצ'יה 

מכוניות אמריקאיות: שברולט, פורד, ג'יפ.

אם אתם בעלי רכב של אחד מהדגמים הללו – אנחנו המוסך בשבילכם. 

 

וכמה עולה טיפול תקופתי?

באופן כללי טיפול קטן ואיכותי יעלה בסביבות 500-600 שקלים, ואילו טיפול גדול כמו החלפת רצועת תזמון בעת טיפול גדול כמו טיפול 90,000, יכול להגיע עד 1,500 ש"ח. 

השונות נובעת מגורמים רבים כמו סוג הרכב, הדגם, הבדיקות שיש לעשות והחלקים שיש לתקן או להחליף.  לדוגמא, טיפול עשרת אלפים קטן לסוזוקי לא יעלה כמו טיפול 45,000 לפולקסווגן; החלפה שנתית של שמן מנוע לא תעלה כמו החלפת רצועת תזמון (טיימינג) ברכב; ולבסוף, במידה ונמצאו תקלות, הרי שמחיר החלקים משתנה מאוד בין סוגי הרכב. 

עם זאת, חשוב לזכור שתפקידו של הטיפול התקופתי הוא דווקא למנוע תקלות נפוצות ויקרות יותר. בטווח הארוך, הקפדה על מועדי הטיפול תקופתי ושמירה על הרכב יכולה לחסוך לבעלים מאות ועד אלפי שקלים באחזקתו הכוללת. אז אם רכבכם זקוק  לטיפול תקופתי, צרו איתנו קשר כדי שנוכל לתאם את הגעתכם למוסך שלנו במעוד נוח לבחירתכם. 

בדיקת מנוע כחלק מטיפול שגרתי ברכב
בדיקת מנוע כחלק מטיפול שגרתי ברכב
לוגואים של רכבים בהם אנו מטפלים
לוגואים של רכבים בהם אנו מטפלים
לוגו מוסך מורשה קיבוץ מרחביה